• Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:122 A Blok Kat:6 Öz Sezen İş Merkezi
  • Randevu Al

Kurumsal

Büromuzun kurumsal yapısı bünyesinde kamu hukuku servis işlemleri takip edilmektedir.

Hukuk büromuz ilgilendiği alanlarda önemli bir konuma sahiptir. Sahip olduğu tecrübelerini kullanarak hukuk dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri müvekkillerinin hizmetine sunmaktadır. Apoint Hukuk Bürosu toplum hayatına somut katkılar sağlamayı kuruluş prensibi edinerek çalışmalarına devam etmektedir. Sorumluluklarının bilincinde üzerine düşen yükümlülüklerin yerine getirilmesinde azami dikkat ve özen göstererek hukuki işlemler icra etmektedir.

Apoint Hukuk Bürosu faaliyetleri çerçevesinde müvekkillerinin, müşterileri, tedarikçileri, çalışanları ve diğer muhataplarıyla ilgili iş ve ilişkilerinden kaynaklanan; Medeni Hukuk, Ceza Hukuku, İdare hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İş hukuku ve diğer hukuk alanlarında, özellikle davalar ve gecikmiş alacakların tahsiline ilişkin çeşitli hukuki hizmet sunmaktadır.

Apoint Hukuk Bürosu müvekkillerinin bu ihtiyaçlarını; daha az maliyet, daha yüksek performans ve verimlilik ile daha fazla müşteri memnuniyeti sağlanacak biçimde karşılamaktadır. Apoint Hukuk Bürosu çalışma prensiplerini, misyon ve vizyonunu çalışanlarının geniş katılımıyla belirleyerek, paylaşmanın ve başarıya olan inancın bir ürünü olan kurum kültürünün unsurları haline getirme gayreti içerisindedir. Müvekkillerinin bu kriterler temelinde gerekli etkinlik düzeyini yakalayabilmek için hukuk hizmeti ihtiyaçlarını bütünleşmiş bir yaklaşımla dış kaynaktan sunulması amaç edinilmektedir.

Neden Biz?

Hukuk Büromuz olarak entegre hukuk hizmetlerimiz ile;

Müvekkillerimizin aynı dönemdeki artan iş hacimlerine rağmen, alacak tahsilât oranlarında ölçülebilir önemli artışlar sağlayabilmekteyiz.

Müvekkillerimizin mevcut hukuki hizmetlerini, fiili maliyet oranlarını arttırmadan yada çok daha az maliyetle gerçekleştirebilmekteyiz.

Gerek müvekkillerimizin, gerekse de müvekkillerimizin müşterilerinin memnuniyetlerine azami özeni göstermekteyiz.

Çalışmalarımızın her aşamasında periyodik olarak müvekkillerimizle toplantılar ve raporlama yoluyla bilgilendirmekteyiz.

Genç, dinamik, azimli kadromuzla müvekkillerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz kabul ederek yüksek performansımızla hizmetimize sınır koymayarak en hızlı en kaliteli biçimde sunmaktayız.

Araştırmacı kişiliğimizle çağın getirdiği modern sorunların çözüm yolları konusunda bilgi ve belgeleri derleyerek, müvekkillerimizin karşılaştığı sorunları çözecek yardımlar sunmaktayız.