• Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:122 A Blok Kat:6 Öz Sezen İş Merkezi
 • Randevu Al

Trafik Hukuku

Apoint Hukuk

Yardıma ihtiyacınız varmı?

Esentepe Mah Büyükdere Cad.No:122 A Blok Kat:6 Öz Sezen İş Merkezi

Telefon : 0(212) 272 75 70

Email : info@apointhukuk.com

İletişim

Avukatlarımız

 • Mehmet DİNÇ

  Avukat
 • Emre SANCAKTAR

  Avukat
 • Sevgi Reyhan Abay

  Avukat
 • Hüseyin Onur Okyol

  Stj. Avukat
trafik hukuku

Trafik Hukuku

Trafik hukuku alanında karşılaşılacak hukuki ihtilaflarda, özellikle trafik kazalarında ve trafik cezalarında müvekkillerimizi avukat olarak temsil etmekteyiz.Müvekkilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üreterek çok yönlü trafik hukuku hizmetleri vermekteyiz. Tecrübemizden faydalanın ve tek bir vekaletname ile sorunlarınızı bize devredin.

Trafik Kazaları neticesinde yaralanma veya ölümle sonuçlanan durumlarda trafik hukuku bağlamında mağdur tarafın tazminat hakkı doğmaktadır. Kazalarda zaman aşımına uğramadan işlemlerin yapılması halinde mağdurun veya mağdur yakınlarının konuyla ilgili tazminat hakkı vardır.

Tazminat miktarı mağdurun kaybına göre değerlendirilir, ilgili merciler tarafından yapılan bu değerlendirmelerde zaman zaman hata olabilmektedir, tarafımızdan inceledikten sonra böyle bir durumu farkettiğimizde tekrar düzeltilmesi için işlem başlatılır. Olması gereken tazminat miktarı talep edilir.

Karmaşık davalar olduğu için konuyla ilgili ihtisas sahibi bir Trafik Kazası Avukatı ile işlemleri ilerletilmesi yararınıza olacaktır.

Hukuki Yardım İçin
Avukatımızla Görüşün

Aydınlatma metnini okudum

Apoint hukuk bürosu her an ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda